Gdzie można znaleźć solarium natryskowe?

Obecnie w prawie każdym dużym mieście można znaleźć co najmniej jedno, a większości nawet jest ich wiele solarium natryskowych. Taki rodzaj opalania, jaki proponuje między innymi sunfxpolska.pl jest rozwiązaniem o wiele bezpieczniejszym niż chociażby korzystanie z solarium.

W tak często wybieranych niegdyś solariach skóra jest narażona na działanie szkodliwych promieni UV. W przypadku takiego właśnie rozwiązania jak solarium natryskowe jest zupełnie inaczej. Tutaj używa się specjalnego preparatu brązującego w postaci mgiełki. Nakłada się go równomiernie na skórę. Preparat taki ma nie tylko działanie brązujące, ale ponadto działa na skórę nawilżająco i regenerująco.

Solarium natryskowe ma tak naprawdę niewiele przeciwwskazań i korzystać z niego mogą nawet kobiety w ciąży. Nie powoduje chorób skóry, nie wysusza je, nie wpływa także na przedwczesne jej starzenie się. Z tych właśnie powodów można się spodziewać, że taka metoda z biegiem czasu wyprze inne, bardziej szkodliwe metody.

Jedynym mankamentem takiego solarium natryskowego jest w zasadzie jego cena. Jeden zabieg to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych aż do ponad stu złotych, co dla niektórych może być sporą przeszkodą. Ostateczna jego cena zależy jednak od partii ciała oraz lokalizacji salonu, w jakim znajduje się solarium natryskowe.

Rodzaj usługi Orientacyjna cena
Całe ciało ok. 130 zł
Połowa ciała ok. 80 zł
Twarz i dekolt ok. 45 zł
Twarz, dekolt i ręce ok. 55 zł
Usługa z dojazdem do domu klienta ok. 200 zł