Trendy weselne

Trendy weselne

Nie tylko w modzie ślubnej można zauważyć zmieniające się trendy, również w organizacji wesel są one łatwe do zauważenia, oto kilka trendów, które panowało na przestrzeni ostatnich kilku lat, jedne z nich na stałe weszły do tradycji weselnych, inne były jedynie epizodami na weselach w poprzednich sezonach.

DJ weselny

To trend, który pojawił się już kilka lat temu, a z czasem zyskuje na sile. Tradycyjne kapele weselne powoli są zastępowane przez DJ-ów specjalizujących się w obsłudze przyjęć weselnych, takich jak – dj na wesele podkarpackie Millenium DJ’s. W dużej mierze wiąże się to z niemal nieograniczonymi możliwościami w zakresie muzyki, jaką zażyczą sobie państwo młodzi, poza tym młodsi goście dużo lepiej bawią się przy muzyce serwowanej przez DJ-a.

Lampiony po zmroku

Tren również sprzed kilku lat, gdy Państwo młodzi po zmroku zapraszali swoich gościa, aby wspólnie z nimi puścili w niebo lampiony. Dla jednych miały być one wróżbą na szczęście, dla innych stanowiły weselną atrakcję.

Fotobudka

Trend, który pojawiły się w 2016 r. polegający na tym, że podczas przyjęcia weselnego goście mogą zrobić sobie zdjęcia z różnego rodzaju zabawnymi gadżetami w fotobudce, która natychmiast je wywoła i pozwoli zabrać ze sobą na pamiątkę.

Candy bar

To kolejny trend z 2016r. Państwo młodzi dla swoich gości ustawiają na sali weselnej candy bar pełen różnorodnych i wykwintnych słodyczy. Moda, która przywędrowała zza oceanu święci w Polsce coraz większe triumfy i wydaje się, że w roku 2017 nadal będzie to popularny trend.